עיצוב ופיתוח:  YB

קידום אתרים בגוגל: U-D Studio

©2018 ליעוז מלול

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

שף ליעוז מלול

כתובת: אלפסי 26, תל-אביב

טלפון: 054-7234670

דואר אלקטרוני:  lioz.malool@gmail.com

שף פרטי לאירועים

אז למה דווקא אני?

כל חוויה שיש לנו בראש ואנחנו רוצים להגשימה כרוכה במספר דברים עיקריים, מיקום, אבזור, חוויה, אווירה וכמובן הטעמים והעיצוב. לא תמיד אנו מוצאים את הכל תחת קורת גג אחת, כך שתמיד הוצאה נוספת נלקחת בחשבון. כשף פרטי שלכם אני אכין עבורכם חוויה קולינארית מיוחדת באוירה אינטימית ובהתאמה אישית.

נבנה לכם תפריט במיוחד עבורכם, לפי אופי האירוע, האווירה שתרצו ליצור והטעמים שאתם אוהבים, תחת קורת גג אחת מבלי תוספות מיותרות וכואבות לכיס בחלל גדול המאובזר להפליא בו ניתן לערוך אירועים מסוגים שונים ובעיקר אירועים כמו מסיבת רווקות חלומית ומדהימה, ימי הולדת או כל מסיבת קוקטייל שרק תרצו, והכל תוך שימוש בחומרי גלם מובחרים והקפדה על אווירה שביקשתם.

בנוסף,

ניתן להזמין קייטרינג לאירועים קטנים , קייטרינג לאירועים פרטיים או עסקיים, קייטרינג לאירועים בבית, או בכל מקום אחר. באירועים קטנים, האווירה היא הרבה יותר אינטימית. לרוב האורחים יכירו זה את זה טוב, ונרצה שירגישו שהושקעה בהם מחשבה בתכנון האירוע.

כשבוחרים קייטרינג לאירועים קטנים חשוב לזכור שבאירועים מהסוג הזה, האוכל מקבל את הבמה המרכזית.

התפריט יותאם לאופי האירוע אותו תרצו לקיים ובהתאם להעדפותיכם, כך שהאירוע שלכם יהיה ייחודי ותפור במיוחד עבורכם.

כדי ליצור את  האוירה המיוחדת ביום האירוע, ניצור תפריט על פי רצונכם, נעצב את החלל כך שיתאים בדיוק לאופי האירוע. עוד רעיונות רבים ליצירת אירוע ייחודי שהאורחים שלכם לא ישכחו.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon